Eesti keel teise keelena õpetaja

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium ootab oma kollektiivi eesti keele teise keelena õpetajat. Kui Sul on vastav haridus, siis saada oma avaldus, CV ja haridust tõendav dokument meile. Tööleasumise aeg: võimalikult kohe. Sinu kandideerimisavaldust ootame e-posti aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Psühholoog

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium ootab oma kollektiivi psühholoogi. Kui Sul on vastav haridust tõendav dokument ja eesti keele B2-tase, siis ootame Sind kandideerima. Tööleasumise aeg: võimalikult kohe. Sinu kandideerimisavaldust ootame e-posti aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., lisa sinna ka oma CV ja haridust tõendav dokument.

Klassiõpetaja

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium ootab oma kollektiivi klassiõpetajat. Kui Sul on vastav haridus ja eesti keele C1-tase, siis saada oma avaldus, CV ja haridust tõendav dokument meile. Tööleasumise aeg: võimalikult kohe. Sinu kandideerimisavaldust ootame e-posti aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

06.12.2022 tähistame Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi 99.aastapäeva.

Vastloodud koolis anti esimesed tunnid 30. augustil 1923.aastal, päeval millal tähistab õigeusu kirik vürst Aleksander Nevski püha, seega sai vürst Nevski pühakuks pühitsemine 6.detsembril valitud kooli pühaks.

Kell 11.20 4.-12.klasside õpilastele peetakse traditsiooniline pidulik jumalateenistus Aleksander Nevski katedraalis.

1.-3.klassides toimuvad tavapärased tunnid ja klassijuhataja ajalootund. Pikapäevarühm töötab tavapärase graafiku järgi. Lisainfo pidulike ürituste kohta klassijuhatajatel.

 

 

13.12.2022- 15.12.2022 toimuvad I.poolaasta arvestused:

  • 7.klass - inglise keel;
  • 8.klass - uurimistööde eelkaitsmine, vene keel, inglise keel, maateadus ja ajalugu;
  • 9.klass - matemaatika, eesti keel, inglise keel;
  • 10.klass - ajalugu, reaalained, sotsiaalained, bioloogia ja keemia, inglise keel;
  • 11.klass - uurimistööde kaitsmine, C-võõrkeeled, bioloogia ja keemia, inglise keel;
  • 12.klass - matemaatika, eesti kirjandus, kehaline kasvatus.

Info: Svetlana Shmigol See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.